Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha 30 évesen megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha 30 évesen megyek először nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy korábban kellett volna, de anyám semmi ezzel kapcsolatos témáról nem beszélt nekem, amikor szakközépiskolás voltam, ennek köszönhetően nem is voltam tisztában a dologgal, és persze utána sem hozta fel a témát. Az elmúlt években (barátnőm mondta nekem, de őt nem olyan régről ismerem) meg nem mertem elmenni. A szokásos parázás a vizsgálat miatt, pedig menstruáció alatt néha nagyon görcsölök. Most viszont már mindenképpen el akarok menni, de félek, hogy a doki lenéz majd emiatt.

2012. aug. 3. 01:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
az.akkor h mentél pl rákszűrésre?
2012. aug. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Cikinek ciki, de inkább most mint mondjuk 40 évesen:)
2012. aug. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
inkább az a ciki, hogy 30 évesen egyáltalán felteszel ilyen kérdést... 17f
2012. aug. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális a doki, akkor nem leszid azért, mert 30 évig nem voltál, hanem helyesli, hogy elmentél, és ezentúl járni fogsz! :)

17f meg nagy szakértő lehet... :D

2012. aug. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki kijavítja a hibáját, akkor nem azzal kell jönni, hogy eddig milyen rossz volt, hanem hogy milyen jó, hogy "jó útra tért", hiszen ez a lényeg, hogy ezentúl már jól fogja csinálni!
2012. aug. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
17f nagy szakértő lehet??? Nem tudtam hogy ehhez annak kell lenni... szerintem alap, hogy évente egyszer elmegyünk nőgyógyászhoz... mind1 biztos én vagyok a hülye, tudod mit akkor ne menjen nőgyógyászhoz. ennyi. xD
2012. aug. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Ha nem volt olyan gondod ami miatt el kellett volna menned, nem gond. Most van ilyen gondod, menj el.

más meg pl. fogászatra halogatja az elmenést, de végül elmegy. de nem kell félni.

valakinél nevelési okok miatt úgy alakul h soká kezd el önállóan orvoshoz elmenni. nincs ezzel semmi pedig. ha van valami gondod, panaszod, menj el nyugodtan olyan szakorvoshoz, aki az adott területtel foglalkozik :) Az orovos dolga nem az h kinevessen miatta hanem h segítsen a problémán.

2012. aug. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
A saját érdeked az, hogy nőgyógyászhoz menj, főleg ha már volt szexuális kapcsolatod. De gondolom 30 évesen már nem vagy szűz.
2012. aug. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudtam hogy ehhez annak kell lenni..."


Csak feltételeztem rólad, a stílusod alapján, mert olyan magabiztosan letoltál egy 13 évvel idősebb nőt. :D

2012. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
4%

"Csak feltételeztem rólad, a stílusod alapján, mert olyan magabiztosan letoltál egy 13 évvel idősebb nőt. :D"


Ebből is látszik, hogy milyen primitív vagy...

Anélkül, hogy kicsit is ismernél, egy fórumra kiírt félmondat alapján leszűröd, hogy én milyen vagyok?? Gratulálok! Ezek szerint te vagy olyan nagy szakértő, na mind1 én egy ilyennel mint te még vitatkozni sem fogok xD

2012. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!