Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek a feladat lenne elmondan...

Kinek a feladat lenne elmondani a lány gyermeknek, hogyan működik a teste, ha nincsen édesanyja?

Figyelt kérdés
Húszon éves fejjel, erről az oldalról tanultam meg jó néhány dolgot a saját testemmel kapcsolatban. Például, hogy menstruációkor nem szabad vízbe menni, mert nyitva van a méhszáj és a fertőzések felszállnak. És még jó néhány dolgot innen tanultam meg. Közöttük néhány elég ciki dolgot is, mert anyukám nem lévén senki nem mondta el. Kinek kellett volna felvilágosítania?
2012. aug. 6. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát már hallottam olyat, aki az apukájával beszél ezekről a dolgokról, de ha van nő rokon, akkor ő is elmondhatja. Persze a legjobb az idősebb lánytestvér ha van.
2012. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre nincs egy törvénybe foglalt szabály. A legjobb, ha valamelyik szülő világosítja fel a gyereket. Mindegy hogy anya vagy apa.
2012. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az lenne az ideális, ha egy lány mindkét szülőjével tudna ilyen dolgokról beszélni, de mivel sajnos Neked Anyukád már nem él, így Apukádnak kellett volna erről beszélni. Csak sajnos sok apa nem tud ezekről a dolgokról semmit, vagy igyekszik ettől távol maradni.
2012. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég szomorú hogy Apukád vagy egyéb női családtag nem világosított fel. Én apukád helyében megkértem volna valakit (tanár, női rokon) hogy beszélgessen el veled ezekről a dolgokról. Szerintem így kellett volna.
2012. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Apukádnak meg a sulinak. Erről az oldalról nem túl jó tanulni, mert rengeteg baromságot is írnak...
2012. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
engem senki se világosított fel,csak a suliban
2012. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!