Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogyan oldjátok meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan oldjátok meg, hogy ne szúrjatok ott lennt? Minden nap leborotválni? Nem lesz sebes? Nekem lány létemre nehéz feladat a szörtelenítés

Figyelt kérdés
nyílván azoktól a fiúktól kérdezem ,akik "csupaszok"
2009. nov. 20. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
A fiúknak szabad szúrni, ezért csak 3-4 naponta vagy ritkábban borotválom, a lányoknak kell csak mindig csupasznak lenni mint a kígyó:)
2009. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez nemér ;)
2009. nov. 20. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én pl nem szoktam minden nap...mivel apámtól örököltem a génjeimet és apám nem egy csupasz ember (most ne csubakkát képzeljétek el) ezért én is olyan 3-4 naponta kapom le...mivel nagyobb a területe...nem úgy mint a csajoknak elől.
2009. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Néha izgató alul egy pici borosta egy lánynál :)
2009. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én lány vagyok és a páromnak semmi baja az egy-két napos borostával. Szóval ha kisebesedik a napi borotválástól, ne törődj vele, mármint ne borotváld naponta!!! Ha szeret így is szeret, ennyi :)!
2009. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi a párommal kb hetente 1X szedjük le magunkról a szőrt! nem is bírnánk minden nap a sebesedés miatt! persze jó ha sima de egy kis borosta simán belefér mindkét oldalon!!24/L
2009. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez fordítva is igaz??Szal nem ugrik ki a csajszi az ágyból ha elővillantom neki a 3-4 napja leborotvált fütyim.
2009. nov. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk én borotválom, párom egyáltalán nem. De én nem szeretem, ha frissen borotvált. Legjobb, ha kb. egyhetes. A férjem nem törődik ezzel, neki mindenhogy jó.

Milyen érzés ha mindkét fél borotvált? Miben különbözik a "szőrös" szeretkezéstől?

2009. nov. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!