Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem felfáztam. Mit...

Szerintem felfáztam. Mit csináljak otthon, házilag? Anyukámat nem akarom hogy megtudja.

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A hólyaghurut nem játék. Ha nem jól kezelik akár még meddőség is lehet belőle. Ugye azt sem akarod?

Beszélj anyukáddal.

2012. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszáj elmenned orvoshoz, mert rámehet a vesédre is!!!
2012. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért nem akarod, hogy tudja? Már ha tudhatom. És a felfázás nem bűn. De itt van pár hasznos tanács:

-igyál sok teát (kakukkfű, citromfű, hibiszkusz) ezek mind nagyon egészségesek is, táplálnak, ezért a gyógyulás is gyorsabb lesz.

-aludj minél többet (energiát ad a szervezetednek a gyógyuláshoz)

-melegíts fel törölközőt vagy egy kis párnát és tett az alhasadra, és ez még jó érzés is.

2012. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne csinálj semmit, anyukádnak pedig mindenképpen mondd el! Menjetek el orvoshoz, mert ha nem kezelnek megfelelően, akkor ez felnőtt korodban sok problémát okozhat.
2012. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nincs semmi szégyellnivaló! Amíg nem mész el orvoshoz, addig is igyál minél többet! (nekem nagyon bejött az alkoholmentes sör) Ha tudsz vegyél egy jó forró ülőfürdőt!

Mindenképpen menj el orvoshoz, mert nekem pl. kihullott a fél hajam, mert ráment a vesémre :-(

Kapsz egy kis antibiotikumot és ennyi.

Addig is, jobbulást!

2012. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg felfázás, azon semmi titkolnivaló nincs. Háziorvos ír rá antibiotikumot, aztán kész. Ha felfázás alatt vm egyéb problémát (viszkető, égő érzés odalent, folyás stb) értesz, akkor sincs rajta semmi szégyellni való, akkor nőgyógyászhoz menj, aki ír rá gyógyszert.
2012. jún. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia :) én ha felfáztam mindig vörös áfonyát ettem ;)) nem muszáj elmenned orovoshoz persze ha már azért durva akkor nem árt :) vegyél mindig vörös áfonyát és egyél ;) a felfázásra jó!! :)
2012. szept. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!