Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi a legjobb...

Szerintetek mi a legjobb megoldás szörtelenítésre?

Figyelt kérdés

borotva

epillátor

gyanta

hajvágó

szőrtelenítő krém


nagyon szőrös a lábam és szeretném ha nem lenne az mert sokat cikiznek miatta a suliba is minden.

van itthon epillátor, meg van külön borotva is ami az enyém lesz. van itthon egy tubus szőrtelenítő krém, és van pár gyanta csík is..

anyámmal nem lehet ezt megbeszélni, mert ha felhozom a témát azzal jön hogy még kicsi vagyok. meg hogy erősebben nő vissza.


mellesleg a bajúszom, a szemöldököm és a hónapjjam és a bikini vonalam szörteleníteném még.



2012. aug. 7. 21:09
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


iylen vastag szemöldököm van és már az orromnál kezd összenőni.



[link]



a bajúszom kb. ekkora cska mégis egy pár milivel kisseb.,

a szemöldök nem ilyen.

2012. aug. 7. 21:14
 2/5 anonim válasza:
vagy a gyanta vagy az epilátor. bár ha valóban olyan szőrös a lábad, akkor inkább a gyanta! mert az epillálástól akkor nagyon szőrbenövéses lenne. viszont a gyantát otthon nehéz kezelni, de ha anyád nem megértő biztos nem visz kozmetikushoz,szval sok sikert!:D
2012. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a bajszod meg szemöldököd meg szemöldök csipesszel szedd! otthon semmiképp se gyantázd!
2012. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hány éves vagy, hogy nem engedi anyukád, én 13 vagyok és hát együttérző vagyok Veled mert én nem mertem megkérdezni és vettem gyantát és megcsináltam(idén)

Amúgy a gyanta kicsit macerás főleg egyedül, úgyhogy ha nem félsz akkor én inkább az epilátort ajánlom csak az állítólag nagyon fáj, jobban mint a gyanta úgyhogy nem tudom, szerintem próbálj beszélni anyukáddal.mondd neki hogy ez neked ciki, meg hogy csűfolnak meg hogy nem te vagy egyedül aki szőrtelenít, ha jó a kapcsolatod anyukáddal mert azt vettem ki abból hogy már beszéltetek a témáról, akkor nem lehet rossz..ja és szerintem a szemöldököd ha össze van nőve vagy kezd akkor szerintem szedd ki nyugodtan de csak annyit amennyit muszáj a formáján ne változtass!!

2012. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikus.
2012. aug. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!