Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » MIért "gombásodok" be ilyen...

MIért "gombásodok" be ilyen gyakran?

Figyelt kérdés
Nem váltogatom a partnereim,nem ülök le sehova wc-re és mégis.Néha szeretkezés után már viszketek odalennt,mint valami bolhás valami. :(

2012. aug. 8. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Kezelteted minden alkalommal orvossal? Partneredet is kezelték?

Fogamzásgátlót szedsz-e?

2012. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A hüvelygombát nem csak szexuális úton lehet elkapni.
2012. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy nem váltogatod a partnereid,de az az egy partnered ki lett kezelve? Te ki lettél normálisan kezelve, vagy csak tüneti kezelést alkalmaztál?
2012. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Canestent használtunk mindketten...utána minden rendbe volt a következö,vagy következö utáni eseményig...de az a vicc hogy egész életemben nem volt ilyen gyakran gombám,csak mióta vele vagyok.Lehet allergiás lennék a spermájára?
2012. aug. 8. 18:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Még egyszer: Fogamzásgátlót használsz?

Nem Canestennel kellene kezelgetni, hanem orvoshoz menni. Lehet nem is gomba..

de ha az is, akkor is kellene belső kezelés.

2012. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jah bocsánat,nem nem szedek semmit.Voltam már dokinál,de vagy igaza volt,és semmi bajom,vagy pont lesz*rta.Egyszer sürgösségin landoltam mert valami isszonyat büdi folyadék szivárgott onnan..csak annyit mondott hogy baktériumok,és felírt valami tablettát ami visszaállítja a floráimat.
2012. aug. 8. 18:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor meg normális doki kéne, aki vesz kenetet és elküldi tenyésztésre. Nem vaktában kellene felírni gyógyszert, hanem a tenyésztés alapján.
2012. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kenetet is levett,és annyit mondott hogy baktériumok
2012. aug. 8. 18:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Épp a Canestenre gondoltam,mikor a tüneti kezelést írtam. Az külsőleg a tüneteket elmulasztotta,de lehet nem is gomba,és bent a hüvelyeben megtapadt valami baci. Menjetek el dokihoz,ha ez nem volt jó,kerssetek másikat.

Óvszert használtok?-lehet arra vagy allergiás?

2012. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát ez az hogy nem használunk semmit,mert babát akarunk...tehát nem tudom tényleg hogy miért vagyok ilyen gyakran problémás odalennt...tényleg el kell mennem dokihoz,mert ez már valami borzalom.Szeretkezés után azonnal szoktam viszketni odalennt...
2012. aug. 8. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!