Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úgy érzem felfáztam ebben a...

Úgy érzem felfáztam ebben a forróságban, gyakran kell mennem WC-re és kicsit fáj olyankor a vesém is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most hirtelen egyetlen dolgot tehetsz, iszol amennyit csak bírsz, hogy mosódjon a veséd.
2012. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagy lavor kamillateában való ülés (közben olvasgathatsz, zenét hallgathatsz, tévézhetsz, körmöt is festhetsz stb...) és a rengeteg folyadék naggggyon fontos!!!
2012. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is "fáztam" már fel a kánikula kellős közepén, ezt nem a hideg okozza közvetlenül, hanem baktérium. Hétfőn orvos, addig meg sok folyadék.
2012. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A második dolog amit tehetsz, hogy amint lehet elmész orvoshoz.

Valamint figyelheted a vizeletedet is. Az orvos számára fontos lehet.

2012. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul 2 hete voltam nőgyógy. vizsgálaton, rendben volt minden.Megőrjiti az embert ez a hőség, szakad a viz és közben a fenti problémákkal küzdök. Egy halom teát lefőztem,remélem segít. Voltam már így máskor is, csak hideg időben.!
2012. júl. 7. 22:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Én úgy néz ki, hogy hüvelygombát kaptam a hőség miatt, bár nem hordok műszálas bugyit meg szoros nadrágot és mégis... Tavaly ugyanez volt, pont az extrém melegben. Bár azt mondom, hogy 100x inkább hüvelygomba mint hólyaggyulladás, mert nagyon jól tudom sajnos saját tapasztalatból, hogy ez utóbbi tényleg embertelen.
2012. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szerintem is nagyon kellemetlen, ráadásul minél jobban vigyázunk magunkra, annál könnyebben el kapunk mindent. Mondta egyszer az orvos. A tulságos óvatosság sem jó állítólag. De azért én most inni fogom a teát, hátha nem kell mennem orvoshoz.

Köszönöm a jó tanácsokat.

2012. júl. 8. 01:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha holnapig nem enyhülnek a tüneteid, akkor mindenképpen menj orvoshoz, de ha esetleg véreset pisilsz, akkor viszont még ma menj ügyeletre!!!
2012. júl. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha baktérium marad a hólyagban, az megfertőzheti a veséket is. Holnap, ha nem is kell esetleg gyógyszer, de vizeletvizsgálat mindenképpen kell!!! Urológushoz menj reggel, ő megnézi. Olyan nincs, hogy felfázás. Ezek a tünetek mindig bakteriális, (esetleg gombás) fertőzésre utalnak. Antibiotikummal kell kezelni.
2012. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kaptam már olyan hólyaghurutot, hogy vért pisiltem és fel sem álltam a vécéről. Leültem 2 palack vízzel és ittam-pisiltem, hogy higítsam a vizeletemet, hogy legalább ne vért pisiljek, míg másnap eljutok az orvoshoz. Este jött ki, egyik percről a másikra, nem vicc. Ha már most felfázásos tüneteid vannak, én a helyedben most mennék ügyeletre, még egy ilyen vért pisilős, vécén ülős estét ki kéne bírnom, szerintem eret vágnék inkább...
2012. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!