Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha közvetlenül a menses...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha közvetlenül a menses elmúlása után "beleélvezek" a Barátnőmbe, ebben az esetben kizárt a nem kívánt terhesség?

Figyelt kérdés
1-2 nappal a menstruáció elmúlása után nincs még érett petesejt?Jobb szeretem gumi nélkül.
2011. nov. 1. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

menzesz elött alatt és után is van esély a terhességre!

ne kényelmeskedj! vagy ha jön a baba vállad fel!

2011. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
olyankor én is kockáztattam, azóta kiráz a hideg hogy milyen hülye voltam, szerencse hogy nem lett gyerek
2011. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A ciklus első napja a menstruáció első napja. A peteérés általában a 12-14. nap környékén történik. Ha tegyük fel a barátnődnek megvan 6-8 napig, akkor igen nagy az esély, hogy a mensi utáni napokban teherbe eshet.
2011. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
és rádásul a peteérés az elég bizonytalan...meg az is hogy meddig él a sperma. ha ennyire nem szeretitek a gumit, akkor szedjen tabit de ne legyetek hülyék.
2011. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 napietus ***** válasza:
akkor jó nagy az esély rá, főleg, ha rövidebb a ciklusa. eszeteken legyetek, mert késő lesz gondolkodni, amikor kimarad a menzesze...
2011. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Solarian ***** válasza:
100%
Van elég nagy esélye.
2011. nov. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A nők nem atomórák. A peteérés időpontja pedig csak UTÓLAG számolható ki, ha már megjött a következő vérzés. Csúszkálhat az időpontja, sőt, egy hónapban több pete is megérhet. SOHA nem lehetsz teljesen biztos benne, hogy nem lesz terhes. Akár menzesz alatt is teherbe eshet!!

Ha annyira utálod a gumit, keressetek más, megbízható megoldás, vn egy pár.

2011. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
9 hónap múlva kiderül
2011. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!