Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rövid havi vérzés okai mi...

Rövid havi vérzés okai mi lehetnek?

Figyelt kérdés
10 éve menstrúálok szóval nem most keztem,azt is tudom hogy orvoshoz is mennem kell,menni is fogok.Csak kíváncsi lennék hogy volt e valakinek már ilyen és mi okozhata? 2 napig mensiztem a szokásos 6-7 nap helyett.Hétfőn teljesen normálisan megjött,piros vér,de éjszaka semmi.Kedden is ugyanez volt,tegnap már nem is csodálkoztam hogy az éjszaka nem véreztem,gondoltam majd napközbe megint fogok,de semmi!Wc-ni mentem törléskor barnázás ez volt egésznap,elég volt a tisztasági.Ma pedig se vér,se barnázás még törléskor se.Terhességet nem zárnám ki,de szerintem ennek nem az az oka.
2012. aug. 9. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
teszt,vagy doki
2012. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha élsz nemi életet, akkor egy teszt nem ártana még a doki előtt.
2012. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
terhesség kizárva
2012. aug. 10. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:
na akkor ez valami hormonzavar,doki minél előbb,nehogy úgy járj,mint én,nekem 5 hónapja nincs rendes menstruációm,orvosok nem nagyon törődnek velem,mert még nem akarok gyereket,itt sajnos csak a terhesekkel foglalkoznak mi felénk az orvosok,mert azokból jó sok pénzt ki tudnak szedni
2012. aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!