Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhe hüvelyi vérzés szex...

Enyhe hüvelyi vérzés szex közben - mitől lehet? Milyen "gyógymód" van rá?

Figyelt kérdés
Nemrégiben volt egy kis hüvelyi viszketésem, amit Canesten kombival kezeltem, de a kúra után szeretkezéskor pici vérzést tapasztaltunk a hüvelyem felső részében, a méhszáj környékén. Valószínűleg valami sebszerűség lehet, ami szex közben kidörzsölődött. (Nőgyógyásznál kb. 2 hete voltam, akkor mindent rendben talált, a rákszűrés eredményét még nem kaptam meg.) Tud valaki valamilyen "gyógymódot" erre? (Azon túl, hogy most nyilván "pihentetem" egy ideig, meg is fog jönni pár napon belül, már csak ezért is). Még az is felmerült bennem, hogy esetleg épp a Canesten okozta a sebet, ez lehetséges szerintetek? Mert gyanúsan pont a kúra után jött elő ez a dolog...
2012. aug. 8. 23:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi kiegészítés, hogy a seb már tuti megvolt a szex előtt is, mert előző nap strandon tampont tettem be, hogy ne szedjek össze a gomba után még valamit, és a tamponon is látszott az enyhe (halványpiros) vérnyom.
2012. aug. 9. 00:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el minél előbb nőgyógyászhoz.
2012. aug. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legközelebb ne vegyél canestent. Én tudom hogy nagyon jó a reklám, de... én egyszer használtam, el is múlt a "bajom", viszont amikor visszajött, elmentem dokihoz és megemlítettem neki, h x ideje c.-t használtam. Úgy nézett rám, mint vmi ufóra, aztán jól leszólta és igaza is van!

Gyógymódot orvos tud rá mondani, illetve arra is oafigyelhetsz a mindennapokban, hogy ph4es intim lemosó habot használj, nekem az pl. nagyon jól helyén tartja a flórámat.

Minden jót Neked!

2012. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ahogy írtam, dokinál pont előtte voltam, ezért nem akartam újra rohangálni, hiszen még meg sem érkezett a rákszűrés eredményem (nagyon lelkiismeretes a dokim, mindig letenyészteti az eredményt, és receptet is mellékel a lelethez, ha szükséges).
2012. aug. 9. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!