Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok mit gondoltok mi...

Csajok mit gondoltok mi lehet? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés
Par napja szortelenito kremet hasznaltam.A labamon egy par helyt kicsi piros pottyocskek jelentek meg ...Vajon a szortelenito krem feliritalta a borom?Jart valaki igy?Mit tegyek?

2012. aug. 9. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Először használtál szőrtelenítő krémet? Vagy azt a fajtát először használtad?

Egyébként a szőrtelenítő krémeket érdemes először egy kicsi bőrfelületen kipróbálni, és ha 24 órán belül nem lesz semmi probléma (kiütés stb.), akkor nyugodtan használható. Ezt csak azért írom, hogy legközelebb inkább tesztelj, mielőtt az egész lábadon használod.


Több oka is lehet a pöttyöknek, egyrészt lehet, hogy allerigás reakciót váltott ki a szőrtelenítő krém, de az is lehet, hogy a szőrtüszők gyulladtak be.

Mosd meg a lábad alaposan, majd kend be körömvirágkrémmel, ez nyugtatja a bőrt és segíti a regenerálódását.

2012. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hasznaltam mar ugyan azt a fajtat mint maskor de most hat mas lett...
2012. aug. 9. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, talán a napozással is lehet összefüggésben, szőrtelenítés előtt-után nem jó napozni, ill. nem jó, ha sokáig éri napfény. Szóval rengeteg oka lehet, de a körömvirágkrém szerintem jó lenne rá, próbáld ki.
2012. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok koszi:)ki probalom:)
2012. aug. 9. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!