Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mélyebbre kell tolni vagy...

Mélyebbre kell tolni vagy miért érzem a tampont?

Figyelt kérdés
Még nemrég kezdtem el hasznàlni az ob tampont. Normal tampon simàn felcsùszik csak ezek szerint nem elèg mélyre mivel kicsit érzem, hogy bennem van és ez kellemetlen. Viszont nem csöpög félre vér. Illetve azt, hogy érzem meg mikor kell cserélni? Hàny òrànként ajánlatos?
2012. aug. 9. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, mélyebbre kell tolni, ha normálisan fel van helyezve, akkor észre sem veszed hogy ott van.
2012. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Óránként ajánlatos a cserélése. Ha elolvastad volna a dobozban lévő papírt, akkor tudnád.
2012. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm...jòl van azért megkérdezhetem :)
2012. aug. 9. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, mélyebbre kell tolni és akkor nem érzed.

Az pedig nem igaz, hogy óránként kell cserélni. Ha valakinek normál vérzése van, meg sem telik ennyi idő alatt. 3-6 óránként szokták javasolni a cserét amúgy, de ez függ a vérzés mennyiségétől.

A menstruáció utolsó napjaiban kevesebb vérzés jelentkezik, ilyenkor több idő kéne, hogy megteljen, így lehet gyengébb napokra tervezett tampont is használni akár.

2012. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszöm a vàlaszod...csak nem tudtam mélyebbre tolni mert felment totàl eltűnt aztàn nem tudtam tolni màr rajta de gyakorlàs kérdése :) E
2012. aug. 9. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Így van, ki kell mindent tapasztalni ezzel kapcsolatban.:)

Az egyik lábadat tedd fel valamire és akkor könnyebben felcsúszik. Meg ha Silk Touch-os tampont használsz, akkor annak olyan a külső rétege, hogy könnyebben fel is csúszik.

2012. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én már több éve használok tampont, és néha még én is érzem, hogy fenn van, szerintem hozzá is kell szokni az érzéshez. Én például akkor érzem, hogy cserélni kell, mikor elkezd megfájdulni a hasam: ez furcsa, de éjjelente is felkelek, hogy fáj, cserélek és elmúlik, kellett is. Szerintem minden test másként mutatja, hogy kell a csere (nekem pl. soha nem vált be, hogy picit meghúzom és érzem...) Az is butaság, hogy óránként kell cserélni, az attól függ, mennyire van meg, majd kitapasztalod. Amúgy múltkor elmondta egy nőgyógyász, hogy érdemes nem megvárni azt, hogy teljesen tele legyen/átázzon a tampon, hanem előtte leszedni, mert vérmérgezést kaphat az ember. Sok sikert, majd hozzászoksz! :)
2012. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!