Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes gyógyszert váltani,...

Érdemes gyógyszert váltani, ha? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 és fél éve szedem a Laurina fogamzásgátlót(3 fázisú), amivel eddig teljesen meg voltam elégedve, komolyabb mellékhatása nincsen, csak hát 10 kilót híztam tőle. Bele is törődtem, hiszen a legtöbb fogamzásgátló ezt csinálja, főleg ha hajlamos rá az ember, de anyukám erősködik,hogy kérjek másik gyógyszert,mert szerinte emiatt nem tudok lefogyni. Nos, nem tudom,hogy érdemes-e végigcsinálni a gyógyszerváltással járó macerát és bekockáztatni az esetleges rosszabb mellékhatásokat emiatt. Kisebb hormontartalmút kéne szedni, attól jobb lenne? Én nem vagyok benne biztos. (Anyum Belarat, Trinamellet vagy Yasminellet mondta)Az orvosom nem igazán szokott tanácsot adni,mindig hülyének néz ha kérdezek valamit, ezért első körben tőletek kérnék segítséget. Ha váltás mellett döntök,mit mondjak az orvosnak? Mert szerintem ha a valódi okát mondanám meg,kiröhögne és azt mondaná,hogy lehet,hogy mástól is hízni fogok, vagy azt,hogy nem a gyógyszertől híztam,csak azt hiszem, közben meg sokat kajáltam vagy valami ilyesmi...Szívem szerint nem váltanék, csak ne hallgatnám minden nap...


Előre is köszi a segítséget!(20/L)



2012. aug. 9. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha téged nem zavar az a 10 kg plusz, akkor ne válts...

Egyébként tényleg lutri, hogy melyiktől milyen bajod lesz. Kipróbálhatsz más, aztán vagy bejön, vagy nem.

2012. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lindynette, Belara, Yasminelle, Mercilon, Nuvaring és 25 kg+. Hiába az alacsony hormontartalom...Persze a nőgyógyászok tagadják...Érdekes módon a 2,5 év alatt feljött 25 kiló sosem fogyott a gyógyszer mellett fogyókúrával. Abbahagytam a hormonokat és -14 kg 1 év alatt...Kicsit sem érdekes :S
2012. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!