Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez vajon milyen fertőzés a...

Ez vajon milyen fertőzés a vaginán és mitől lehetséges?

Figyelt kérdés
Barátnőm tegnap mutatta,hogy (szemből nézve) a nagyajkán (remélem nem mondok rosszat ,az a lényeg hogy nem belül hanem kívül) halvány piros foltot észlelt ami érintésre fájdalmas neki. Na most tőlem kérdezte hogy mi is ez valójában ,én valami féle fekélyre gondoltam de nem hasonlít rá , tehát egy halovány piros folt enyhe nagyon kicsit duzzadt is amely érintésre fáj . Ezt hogyan kaphatta el ? Mert mi már lassan 1 hónapja nem közösültünk. Nem gondolok rögtön nemi uton terjedő betegségre csak jó lenne ha tudnám mitől lehetséges ez? Volt valakinek ilyes fajta tünete?

2012. aug. 10. 00:13
 1/7 A kérdező kommentje:
kissé elírtam szerintem é az a nagy szeméremajkaknak hívják ,ahol a nemi szőrszet is növekszik :) elnézést ,már fáradok =D
2012. aug. 10. 00:52
 2/7 anonim ***** válasza:
A szőr tényleg a nagyajkakon van. Viszont a barátnődnek mindenképpen orvoshoz kell mennie, mert csak ő tud biztosat mondani.
2012. aug. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
olyan mint ami a fenéken szokott lenni egy pl túl sok üléstől vagy valami hasonló,csak enyhe verzióval
2012. aug. 10. 08:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Te lány vagy, vagy fiú? Egyébként tényleg el kéne menni a barátnődnek orvoshoz, mert látatlanban semmit mondani.
2012. aug. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt,megduzzadt, kemény volt, fájt, piroslott, elmentem a nődokihoz és szőrtüsző gyulladás.

De azért ő is menjen el, mert lehet neki nem ez a probléma:)

2012. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez gondolom olyan 5Ft-os atmeroju dolog?! mert ha igen akkor szeritnem ez gomba...
2012. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem nem 5 forintos nagyságú talán egy kisujjon lévő köröm nagyságú (persze kinek mekkora a kisújján a köröm :) ) :) , egy halovány piros kis duzzanat , ő szerinte a szörtelenítő krém miatt vagy micsodától lehetséges .Mondtam neki szedjen rá nospát az remélhetőleg elviszi
2012. aug. 10. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!