Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utalhatnak ezek a tünetek?

Mire utalhatnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Először is megköszönöm azoknak, akik végigolvassák...


Szóval legelőször 3 éve tapasztaltam (ekkor szűz voltam, ha ez fontos)... Iszonyatosan görcsölt a hasam alja, úgy gondoltam a méhem és a hüvelyem lehet, kiegyenesedni sem tudtam, görnyedve másztam haza. Nem tudtam menni, ülni, feküdni, sehogy sem volt jó. Vettem be Nospa-t (görcsoldó) amitől eddig minden hasonló jellegű problémám elmúlt, viszont ez pár óra múlva csillapodott csak, de utána enyhén egész nap fájt még...

Azóta többször előfordult ez, azonban csak párhavonta egyszer, általában enyhébb formában.

Pár napja viszont megint volt, és akkor 2 napig tartott, hol enyhe volt, hol iszonyatosan fájdalmas. Közben többször belenyilalt a végbélnyílásom köré és ha wc-re mentem, akkor is fájt, akár kisdolgom volt akár nagy.

Ezenkívül eszembe jutott, hogy régebben többször is volt olyan, hogy hirtlen iszonyatosan belenyilalt valahova a végbélnyílásom köré....


Úgy vettem észre, hogy nem függ a ciklusomtól.


Ma voltam nőgyógyásznál egyéb problémával, rázúdítottam mindent, több gondomat is elmondtam és megemlítettem ezt is, de erre úgy konkrétan nem mondott semmit...


Ha valaki járt már hasonló cipőben vagy van sejtése hogy mi lehet ez, az legyen szíves írja meg, mert már eléggé kétségbe vagyok esve!


Köszönöm!


2009. júl. 20. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor is lehet ez ami veled történt ha menszeszelsz.de ez vkinél soha másoknál meg csak akkor múlik el ha lesz gyereke.
2009. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Székleted rendben van? Nem valami bél probléma?
2009. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem nőgyógyászati dolog, akkor valamilyen bélrendszeri probléma lehet. Hasmenésed nincs? Mert bélgyulladás vagy IBS (irritabilis bél szindroma) okozhat ilyen tüneteket, de ezek általában hasmenéssel járnak, bár az utóbbinál ez sem nem törvényszerű.
2009. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szokott menni a hasam, ilyen téren rendben vagyok. :S
2009. júl. 20. 22:55
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem ez bélprobléma. én a helyedben kérnék egy beutalót a háziorvostól gastroenterológiára.
2009. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!