Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a tünetek mire utalhatnak...

Ezek a tünetek mire utalhatnak? 1 hete fá) a gyomrom, néha a derekam. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
1 hete nagyon fáj a méhem, és 4 napja iszonyatosan fáj a hasam, és sokszor belenyilal "valami", néha a derekam is fáj. Lehet hogy azért mert 2,5 hete abbahagytam a fogamzásgátló szedését? Bár amikor régen abbahagytam semmi ilyen nem volt. De már nagyon szenvedek.
2009. nov. 25. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez, és nemrég derült ki, hogy epekövem van. nem tudom, van-e ehhez köze, de én úgy érzem, igen :(
2009. nov. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ehhhhh:S És Neked is olyan hogy nem kívánsz semmi ennivalót?
2009. nov. 25. 11:22
 3/6 anonim ***** válasza:
folyamatosan hányingerem van napok óta. nyáron meg annyira fájt a derekam, hogy dokihoz is el kellett menni (olyan volt, mint az idegbecsípődés). ez a derékfájás most is megvan, csak sokkal enyhébben.
2009. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
olyan, mintha a derék körül minden gyulladt lenne (én legalábbis ezt érzem... ) :(
2009. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és mit csinál a doki az epekővel, vagy nekem mit kell csinálnom?:D
2009. nov. 25. 12:48
 6/6 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy epeköved van!!!!


nekem az "epém" sose fájt, csak mostanában a derekam + hányinger, hányás.

véletlenül derült ki kb. 3-4 hete az epekő egy ultrahangos vizsgálatkor. mivel nekem sok pici van árnyékot adó kövem van, állítólag ki kell venni az epehólyagot. hamarosan megyek a háziorvoshoz beutalóért egy szakvizsgálatra, és nagyon bízom abban, hogy nem kell eltávolítani az epehólyagot.

a belgyógyászat, ahol véletlenül kiderült ez az egész, azt modnta, hogy valszeg azért alakult ki epekövesség, mert viszonylag gyorsan lefogytam, és besűrűsödött az epe (vagy előtte, amikor meghíztam). egyébként semmilyen epegörcsöm meg ilyenek nincsenek.

állítólag a kis kövek veszélyesek, mert ezek el tudnak indulni, és a vezetékekben gyulladást okozhatnak. többet nem tudok róla, mert még nem voltam a szakrendelésen =:I de cukorbeteg vagyok, és padlót fogok, ha epebeteg diétát is kell tartanom. a cukorbeteg diéta tök jó, kifejezetten szeretem, de az epediéta tök gáz!

2009. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!