Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba,! Ilyenkor mit...

Hüvelygomba,! Ilyenkor mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Érzem, hogy gombás fertőzésem van. "Megvizsgáltam magam", és látható jelei vannak, de sajnos nem tudok elmenni orvoshoz, mert menstruálni fogok, addig pedig nem rendel a doki. Mit tehetnék? Nem lesz baj, ha kivárom még ezt az egy hetet? Ha a barátom is érez pár "furcsaságot", akkor mit lehetne tenni? Előre is köszönöm.

2012. aug. 10. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy ment hogy vettem a gyógyszertárban canesten kombit és az teljesen elmulasztotta, de azt sem lehet menstruáció előtt használni!! Állítólag a mensi az kihozza a nagyját, szóval segít rajta de nem szünteti meg. Ha a párod is viszket arra teljesen jó a canesten krém is a doki ezt mondta, és nálunk is bevált. Esetleg menzeszig használhatsz te is kefírbe áztatott tampont, az is nagyon jól csökkentette a tüneteket nálam míg nem jutottam el a gógyszertárig.
2012. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Próbálkozom, mert már nagyon bosszant..hónapok óta evvel küzdök, és fogalmam sincs mit tehetnék..sokszor már a sírás kerülget.
2012. aug. 10. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdezhetek?

Csak nem azóta, hogy fogamzásgátlót szedsz?

Ráhibáztam?


Ha igen, akkor nem egykönnyen fog addig elmúlni, míg szeded.

2012. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Előtte is volt, hogy néha-néha viszkettem, volt folyásom, aztán mikor elmentem fogamzásgátlót íratni, kaptam rá krémet, el is múlott szépen. Aztán ahogy elkezdtem szedni, folyamatosan. :(

Gondoltam már rá, hogy abba kellene hagynom. Ha legközelebb megyek orvoshoz, meg is beszélem vele.

2012. aug. 10. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
semmi köze a fogamzásgátlonak a hüvelygombához
2012. aug. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Több helyen olvastam, hogy az miatt is lehet, de már nem tudom mit higyjek :/
2012. aug. 12. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Lényegtelen mit hiszel van és kész. Kezeld ki, állj le vele és ha nem jön vissza akkor attól van, ha visszajön akkor nem. Nem hinni kell hanem cselekedni.
2012. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!