Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jól rakom fel a tampont?

Nem jól rakom fel a tampont?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el tamponozni és elvileg akkor van bent jól, ha nem érzem. Én érzem amikor mozgok, pedig felhelyezéskor az első ujjpercem is a hüvelyben van már. Ennél feljebb kell nyomni vagy normális az, hogy mozgáskor érzem? Vagy csak mivel új a dolog, túlságosan rákoncentrálok és ez miatt érzem? (Normál méretű OB).

2012. aug. 11. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak most kezdted el használni,lehet a minni is elég lenne, azt még kevésbé érzed. De nem is teszed föl eléggé, az első ujjperc nem elég, szinte az egész mutatóujjadnak bent kell lenni,akkor van jó helyen. Nyugi,elég hosszú a madzag,ki fogod tudni húzni.
2012. aug. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Ne normállal kezdd, hanem minivel!
2012. aug. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
jaja, én is ujjnyira tolom be, szóval az egy ujjpercnyi magasságban még érezhető, feljebb kell
2012. aug. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mini nem elég, nagyon erős a vérzésem, így is 3 óránként tele van, inkább nagyobb kéne. :P De akkor az a baj, hogy nem tolom fel eléggé, kösz a válaszokat. :)
2012. aug. 11. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!