Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire normális, hogy 1...

Mennyire normális, hogy 1 héttel korábban jött meg a menstruációm, mint kellett volna?

Figyelt kérdés
Mindig 1-2 nap eltéréssel szokott megjönni, ezért tartottam furcsának ezt a váratlan kis "meglepit". Az utóbbi időben rengeteget stresszelek, főleg családi dolgok miatt, lehet, h ez az oka? Ill. fogyózni kezdtem, nagyon keveset eszem, mellette minden nap sportolok, arra is gondoltam, h emiatt kicsit megzavarodott a szervezetem. Szóval mi lehet az oka?

2012. aug. 12. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a menstruációt a stressz is és a fogyókúra, valamint a rendszertelen étkezés is befolyásolja.
2012. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
néha előfordul csúszás ha nem gyakori akkor valószínűleg nincs különösebb oka.
2012. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy hét ide-oda teljesen belefér, a tested képtelen percre pontosan működni. Csak annak jön meg tényleg halál pontosan, aki fogamzásgátlót szed. Persze nincs kizárva, hogy nálad azért jött meg előbb, mert stresszelsz és életmódot váltottál.
2012. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!