Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van oklan nő akinek nem faj...

Van oklan nő akinek nem faj semmilye a menstruació alatt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, én!
2012. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bár én nem nő vagyok, de már itt is olvastam egy párszor és olyan rokonom is van, akinek meg sem kottyan a menstruáció. Ezért nem értem, hogy a már menstruáló lányok honnan tudják, hogy másnak is fájni fog. Csak azt tudják, hogy ők hogy viselik, de azt senki nem tudja, hogy egy másik lány, aki még nem menstruál, hogy fogja viselni
2012. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem van hogy fáj van hogy nem, amugy alatta már ritkán fáj nekem inkább előtte de az sem vészes csak érzem hogy nem sokára megjön.
2012. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak a 20-as éveim elejéig voltak görcseim, aztán mintha elfújták volna, azóta semmi. Változott a hormonrendszerem, túl vagyok már egy szülésen is. Megnyugtathatlak, ha most fáj, egyáltalán nem biztos, hogy marad is...
2012. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én most 32 vagyok és régebben nekem is fájt, de pár éve kb. 2-3 egyáltalán nem fáj. Pedig én még nem szültem. Esetleg első nap csak "érzem" hogy megjött, de ezt fájdalomnak nem nevezném.
2012. aug. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is érzek vmit, de azt nem nevezném fájdalomnak.
2012. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nagyon ritkán pár másodpercre görcsölök ha megvan/lesz hamarosan, de amúgy nem. a legelsőnél például nem éreztem semmit
2012. aug. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincs semmi bajom.
2012. aug. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát én az nap fájt a fejem meg görcsölt a hasam de a 2. nap már sehol semmi fájdalmam nem volt olyan volt mintha nem is lett volna meg.
2012. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én 13éves vagyok és nem fáj ha megjön
2012. aug. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!