Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes? Részletesebben...

Lehetek terhes? Részletesebben alul.

Figyelt kérdés
A mestruációm utáni napon lefeküdtem a barátommal, de kilyukadt a gumi. Nem vettem be 72órásat, mivel peteérésem csak 7-8nap múlva volt.Végigidegeskedtem a hónapot,fogytam 3-4kilót. Csináltam két tesztet, mindkettő egyértelműen negatív lett. 4 napot késett a mestruációm, de tegnap megjött, viszont egyáltalán nem olyan erős, mint szokott lenni. Görcsölök erősen, ahogy szoktam.

2012. aug. 12. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
terhes vagy fiam
2012. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 avellana ***** válasza:

A kérdésedre meg is adtad a választ. Most akkor nem értem, mi a probléma...

Két teszted negatív. Megjött - minden jel erre utal. Nem egyértelmű?

2012. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Olvastam olyat, hogy elvileg annak is megjöhet, aki terhes.. ezért lennék kiváncsi, hogy ki mit gondol.

Az első kommentelőnek meg azt üzenném, hogy normális kérdésre normális választ szeretnék kapni.

2012. aug. 12. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:
ha csak akkor egyszer történt baleset akkor azt már ki kellett volna mutatnia a tesztnek, ez hogy késett és más lehet az idegességtől is, simán. inkább máskor vegyél be 72 órás tablettát, mint hogy kikészülj idegileg.
2012. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nicegirl93 válasza:

Nem vagy terhes, egyértelműen az idegeskedéstől késett, nekem 3 napot késett és már anyunak meg a páromnak is mondtam hogy ebből gáz lesz de szerencsére megjött és azóta sincsen gáz, nyugodj meg, ha nagyon görcsölsz igyál cickafark teát az jó rá, de felettébb maradj nyugodt, ha már a teszt is azt mutatja, hogy negatív akkor kár félned.

Sok sikert! Pusz.

2012. aug. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Igazatok volt, 3.nap már megjött rendesen.:))
2012. aug. 14. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!