Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem szoktunk védekezni a barátommal, mert anyám nem engedi hogy fogamzásgátlót szedjek a hormontartalom miatt, de az óvszerért sem rajonguk, ezért mindig "vigyáztunk". A barátom kivette mielőtt elélvezett. Már 4 napja késik, lehet hogy teherbe estem az előváladéktól, vagy későn vette ki ? Előfordult máskor is hogy késett, de akkor nem volt barátom, nem izgultam, most viszont egyből a legroszabbra gondoltam. Terhességi tesztet mikor vehetek? Már aktuális lenne ha utóra 3 napja voltunk együtt?
2012. aug. 11. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Cigányok vagytok?
2012. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ilyeneket mellőzz...nem vagyunk, és nem is ezt kérdeztem
2012. aug. 11. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:
nem akarlak megilyeszteni de ha felizgultál meg ilyesmi akkor lehetséges h a dolog akkor akart elkezdődni és lehet h tényleg terhes vagy
2012. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, komoly az esély rá. Megkérdezhetem, mi bajotok van az óvszerrel? Emberek millióinak nincs vele problémája, ti mitől vagytok ilyen különlegesek?


Ha már késik, akkor már vehetsz tesztet. Sok sikert! Ha terhes vagy, mit fogtok tenni? Van a srácnak és neked munkád, hogy felneveljétek? Van lakásotok/házatok?


Egyáltalán hány évesek vagytok? Jól sejtem, hogy 15-nél nem lehettek idősebbek?

2012. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi sem rajongunk az óvszerért, mégis használjuk. Lehet, hogy terhes vagy, előváladékban is vannak spermiumok és ez elég a megtermékenyüléshez. Tesztet olyan 1-1,5 hét múlva csinálj szerintem.
2012. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet és kiderül. Már kimutatja ha az vagy. nagy rá az esély hogy igen. Okosak vagytok na meg anyud is, tényleg jobb egy abortusz mint a fogamzásgátló, amugy létezik még egyéb védekezési mód is....
2012. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha pontosak a ciklusaid már csinálhatsz tesztet, a teszt az elmaradt menstruáció első napjától kimutatja. ha teherbeestél az valószínűleg nem most volt a 3 nappal ezelötti aktus során hanem kb 2 hete. Ha negatív és még mindig nem jön meg 2 nap múlva csinálj újat ha még mindig az és nem jön meg, menj orvoshoz. Ha meg pozitív akkor azért menj orvoshoz.
2012. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok amúgy?
2012. aug. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!