Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35hetes terhes vagyok, kijöhet...

35hetes terhes vagyok, kijöhetett már a nyákdugó? Részletesebben lennt

Figyelt kérdés
35hetes terhes vagyok,ma vizsgált meg manuálisan az orvos amit én kértem külön,"fura érzés "miatt a hüvelyemben.Levette a kenetet is,végül 2000-re mondta a méhszájat.Itthon este fürdés előtt nagyobb mennyiségű váladékot töröltem ki ami rózsaszínes volt.Valaki járt már így?ez csak a vizsgálat miatt lehet vagy ez már a nyákdugó?semmi más érzés nincs,görcs fájás ilyesmi.
2010. jan. 29. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is egy intenzívebb vizsgálat után ment el a nyákdugó,darabokban.Olyan barnás,rózsaszínes nagyobb mennyiségű nyálkás valami volt.És utána még hetekig bírta odabent a fiam :-)

Úgyhogy elképzelhető a nyákdugó távozása

2010. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is úgy jártam.A dokim 36 hetesen megvizsgált 2111-es méhszájam volt,és utána bevéreztem egy kicsit.Meg is ijedtem, de estére minden ok volt.Másnap halvány rózsaszín, folyásnál talán erősebb nyák távozott több részletben.Szerintem nekem is az a nyákdugó volt, de az is lehet,hogy nem.Most 38+4 napos vagyok.Múlthét pénteken már azt hittem szülni fogok, de abbamaradt a vajúdásom.Azóta egyben vagyunk, bár már fáj mindenhol.
2010. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!