Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen kellemetlen szituációkb...

Milyen kellemetlen szituációkba szoktál keveredni menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl nincs a közelben mosdó és nem tudsz tampont cserélni, vagy az éjszaka közepén jön meg, így a reggeled egy jó kis kézi mosással indul stb. Ilyesmikre gondolok.
2012. aug. 13. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Na a nincs a közelben mosdó dolog nagyon kellemetlen. Késésben voltam, mikor elindultam otthonról, és már akkor éreztem, hogy "csúszik le", de nem volt időm visszafutni. Mire beértem a városba, már szabályosan fájt.. Utána akkora megkönnyebbülést jelentett, hogy végre van Wc, hogy csak na :D

A második eset még régen szokott előfordulni, ma már védekezek ellene :D Mikor meg fog jönni, éjszakára mindig beteszek egy tsztasági betétet, nekem úgyis gyengén kezdődik mindig, így elég.

2012. aug. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Amikor az ember tudja, hogy meg fog jönni, eleve betétben alszik el. Tampont meg csak akkor tesz be, amikor TUDJA, hol lesz 4-6 óra múlva és ki tudja cserélni. Ha nem tudja, akkor betét.
2012. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Amikor az ember tudja, hogy meg fog jönni, eleve betétben alszik el. Tampont meg csak akkor tesz be, amikor TUDJA, hol lesz 4-6 óra múlva és ki tudja cserélni. Ha nem tudja, akkor betét."


Nekem teljesen rendszertelen, így sajnos elég kiszámíthatatlan, hogy mikor fog megjönni, pedig már nem vagyok gyerek. Van, hogy 30 napra jön meg, de legutóbb több, mint egy hetet késett.Így nálam sajnos ez nem játszik. És olyan is előfordul, hogy az ember nem tudja hol lesz 4-6 óra múlva. Nekem pl olyan munkám van, hogy nem ugorhatok ki bármikor a mosdóba. Ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy vagy elmegyek akkor mikor még nem is kéne, de most van rá lehetőségem vagy a bevált tampon-betét kombináció. De a tényen ez akkor sem változtat, hogy elég kellemetlen, ha érzem menni kéne mosdóba, de nem tudok :S

2012. aug. 13. 09:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
velem régebben fordult elő, hogy átáztam(főleg általános iskolában) emiatt egyszer haza is kellett mennem. esetleg a legrosszabb pillanatban jön meg(pl valamilyen buliba vagy más eseményre kell mennem).
2012. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha nem tudom hol leszek 6 óra múlva és betétet teszek be az szerintem kb 2 óra alatt megtelik és 6 óra múlva már szabályosan büdös lesz. Ezzel a logikával nem értek egyet. Ha tudom, hogy ritkábban lesz alkalmam tampont cserélni, akkor a legnagyobb tampont használom, az kíbir 8 órát is ha MUSZÁJ, igaz az sem egészséges de amikor előfordult akkor sosem lett semmi bajom. A betét ennyi idő alatt ugyanúgy tele lesz bacival és még iszonyat büdös is lesz.


Én azt utálom, amikor erősen megvan és kicserélem a tampont, a mögötte bennrekedt alvadt vér kiplaccsan és összekenek vele mindent. A WC-t és a nadrágomat is sokszor. De már kifejlesztetem a technikát...


Amúgy nekem a második napon iszonyat erős. Szerencsére reggeli meglepetésekben nincs részem, mert előre jelezni szokott.

2012. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért 8 órát ne hagyd fenn a tampont előző, mert ezzel a vak szerencsére bízod a méhűri fertőzést!!!!


Én is jártam úgy, hogy a városban eláztam, gyorsan berohantam egy múzeumba, hogy elmehessek wc-re. Ez van, nem volt túl kellemes, de szerintem bárkivel megesik.

Benzinkutak, kocsmák is szóba jöhetnek még, ha úton vagy.


Ami nagyon cinkes volt, az hajdanán edzés alatt történt velem. Egyszer úgy eláztam, hogy nem vettem észre, ráadásul a fehér nacit, amiben aikidoztunk, éppen az egyik sráctóól kaptam kölcsön.

Másodjára szintén edzésen (betétet használtam én lúzer) valahogy eltekeredett a betétem és beleragadtam, valahogy odacsípte a nunim egy részét. teljesen ösztönösen odakaptam, mert annyira fájt és próbáltam kihúzni. A velem gyakorló arab srác pedig.. "is everything ok????" Azt hittem elájulok, otthagytam és kifutottam a mosdóba.. Az esti kocsmánál csak vigyorgott, de diszkrét maradt végig...brrrrr

2012. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most kerültem kellemetlen helyzetbe :(

Vendégségben voltunk 2 napig - ott is aludtunk. Az első nap váratlanul megjött - 1 héttel korábban. Nem vettem észre, mert nem voltak görcseim se. Mikor elmentem wc-re, akkor vettem észre, hogy még a nadrágom is csupa vér. A házigazdától kértem betétet, persze a gyerekek meg rohantak be, hogy mit csinálunk a házban, miért titkolózunk. Nagyon ciki volt.

2012. aug. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát én most utoljára jól megszívtam...

Eldugult a wc és kiöntött az egész, benne a sok véres wc papírral, ráadásul a szüleim takarították fel:/

16/l

2012. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én egyszer hosszú vonatútra mentem (alvókocsis volt) és éjszaka a vonat ágyában jött meg...nagyon kellemetlen volt, a sötétben alig tudtam kimenni a mosdóba, ami nem volt túl jó állapotban, ráadásul szerencse, hogy a többi ember aludt, és nem vették észre az ágyat....Sajnos nem tudtam mit tenni, ráterítettem a takarót, kimosni nem lehetett ugye.
2012. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!