Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eléggé meg vagyok ijedve. Mi...

Eléggé meg vagyok ijedve. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha fekszem és balra szeretnék elfordulni,akkor az alhasamba élesen belehasít a fájdalom,olyan mintha kést szúrnának belém.Ugyanez van akkor is mikor wc-n ülök és mondjuk ki szeretném törölni a hátsóm.A menzim most csak egynapos volt.Terhesség kizárva.Menjek dokihoz?
2009. júl. 21. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:

néha énis érzek ilyet, de velem ezcsak akkor van ha túl sok a gáz, és nemjött még ki :D

amint kijön, ez megis szűnik

2009. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A gázokkal nincs semmi gond az nem ilyen érzés.
2009. júl. 21. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
tudom, énsem arról beszélek, amikor eccerűen csak érzed h kell pukizni. az télleg más érzés. de mondjuk amikor sok van, és márígy beszúr, ha megmozdulok.
2009. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy picike ciszta is okozhat ilyen fajdalmakat, kesszurasszerut...de lehet, hogy csak megfaztal kicsit, es erzekenyebb a petefeszked, probald ki a meleg cickafarkos ülőfürdőt
2009. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most már akkor is fáj ha ülök ,de nem folyamatosan és néha görcsölök is.Dokihoz csak kedden megyek mert akkor rendel.Köszönöm az eddigi válaszokat!
2009. júl. 24. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
csak ilyenkor fáj? mert a vakbálgyulladás, sőt a hasi nyirokmirigy gyulladás is szúróan fáj. Nekem csak az utóbbi volt, de az is borzasztó volt.
2009. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!