Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Júliusban a barátom 2x berakta óvszer nélkül, de nem ment el akkor megjött a menstruációm annak rendje és módja szerint 4 napig volt meg és élénk piros volt. Augusztusban végig óvszerrel védekeztünk és egyszer sem szakadt ki. Mégis olyan furán érzem magam elég sokat eszek, lehet hogy csak megfog jönni? Ugye nem lehetek terhes? S.O.S. SEGÍTSETEK!
2012. aug. 13. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj nem hiszem, h terhes vagy. Nyugodj meg, mert a stressz csak késlelteti a megint aztán még idegesebb leszel még mindig késik és egyre idegesebb leszel. Semmi értelme. Nyugodj meg ne gondolj rá. HA késik 1-2 napot tesztelj! HA megint késik tesztelj. 1 hét után menj dokihoz.


És ne legyél ideges!

2012. aug. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vegyél egy tesztet, vagy ha biztosra szeretnél menni, akkor keresd fel a nőgyógyászod! :)
2012. aug. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor nicns baj, igaz?
2012. aug. 13. 10:28
 4/4 anonim ***** válasza:

a lényeg az, hogy nyugodj meg. vannak még tornagyakorlatok is, amik áll. segítenek, hogy megjöjjön. esetleg keress rá a neten.

és ha még mindig nem segít semmi, akkor az utolsó aktus után számolj 14 napot és csinálj egy tesztet.

de szerintem nem vagy terhes, ne rágódj ezen. én ha havizni fogok, akkor szerintem rosszabb vagyok mint egy kismama. össze-vissza eszek mindent.....tehát ne aggódj!!

2012. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!