Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Escapelle nevű esemény utáni...

Escapelle nevű esemény utáni tablettával kapcsolatban lennének kérdéseim!? Légyszi, aki tud, segítsen!

Figyelt kérdés

Be kellett vennem ezt a tablettát, mert a szeretkezés során kiszakadt az óvszer :\

Kérdéseim:

Számít-e, hogy mikor vettem be? Elalvás előtt, evés után, 23 órára a baleset után.. Ez baj?

Ha nem jelentkezett nálam semmilyen mellékhatás, az jelentheti azt, hogy nem hatott, vagy csak ilyen a szervezetem és kész?

Az, hogy nincs mellékhatás, lehet annak a következménye, hogy elalvás előtt vettem be? Lehetséges, hogy miközben aludtam úgymond 'kipihentem' őket?

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!!



2012. aug. 14. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak az számít, hogy az aktus után hány órával vetted be, a többi nem. 24 órán belül még kb 95%-ban hatásos.

A mellékhatás azért mellékhatás, mert nem kell jelentkeznie, csak jelentkezhet. Nem törvényszerű. Örülj neki, hogy nincs tőle bajod, ez nincs összefüggésben azzal, hogy hat-e vagy sem.

2012. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál! Megnyugodtam!! :)
2012. aug. 14. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:

tényleg ne aggódj a mellékhatások miatt!

72 órásak az ilyen tabletták, de a 23 óra még bőven jó....nekem sem volt semmilyen mellékhatása.

2012. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. aug. 15. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!