Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek mi a tapasztalata az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a tapasztalata az Escapelle-l (esemény utáni tabletta) kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ma vette be az Escapelle-t barátnőm és kétségbe van esve a mellékhatásokat tekintve.Nem tudja mire számítson.Megtudnátok velem osztani,hogy feltudjam készíteni?Esetleg mit szabad ennie és mit nem,lehet-e alkoholt inni rá vagy cigizni?Ha nem meddig kell kerülnie minden ilyen dolgot?
2011. ápr. 12. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármit ehet, a lényeg, hogy ne hányja ki a tablettát. Pár évvel ezelőtt vettem be eseményutánit, nekem semmilyen komolyabb mellékhatása nem volt, enyhe alhasi görcsökön kívül (még olyan erős sem volt, mint a menstruációs görcsök). A menzeszem megjött időben, utána sem volt semmi gond a ciklusommal, nem kavarta meg a hormonrendszeremet. Szóval nekem semmi problémám nem volt vele. Ne idegeskedjen, nem lesz baj.
2011. ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mikor bevettem, az első hónapban 2héttel hamarabb jött meg. Utána ugyanúgy rendesen. Semmi más nem volt szerencsére.
2011. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 2 évvel ezelőtt vettem be eseményutánit.

Nekem a tabi beszedés után (10 nappal) megjött. Aztán 2 hét múlva megint megjött.Majd 3 hónapig nem kaptam meg, s azóta is rendszertelen a menstruációm.

Bnőm is beszedett ilyen tablettát, de neki semmi gondja nem volt vele.

Rendesen ehet/ihat/cigizhet. Az alkoholban nem vok biztos, de sztem azt is ihat, elvégre ez nem nyugtató v antibiotikum. Csak vigyázzon, h ne hányja ki.

2011. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!