Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátommal 2-2 és fél...

A barátommal 2-2 és fél hónapja feküdtünk le és akkor is védekeztünk. Azóta nem voltam senkivel. A múlt hónapban megjött rendesen 7-én és kb 5-6 napig tartott ahogy mindig. De most 1 hete késik. és 2éve menstruálok. Mi lehet a baj? 14/L

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 21:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

na ezaz! nem érti a menstruáció lényegét... azért menstruálsz, mert nem lett megtermékenyítve a petesejt... és utána új petesejt kezd el érni... ergó, ha szex után menstruálsz, nem termékenyült meg a petesejt, tőszavakban: nem vagy terhes!


na.. és méghogy ne szóljuk le... előbb a saját működésed kéne megértened, minthogy egy farkat vegyél a combjaid közé...

buta vagy

2012. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
azért itt kérdeztem meg mert a neten már láttam olyan oldalt ahol irják hogy valaki 2-3 hónaposan is menstruált..
2012. aug. 15. 21:59
 13/15 anonim ***** válasza:

!!!

baromságot találtál kislány:)

2012. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

előző: nem talált baromságot, mert tényleg van ilyen. nem az összes nőnél, de terhesség alatt is lehet menstruáció.

de én sem értek vele egyet h 14 évesen ilyeneket csinál.

2012. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Az első baj,hogy 14 évesen rendszeresen nem életet élsz. A másik,hogy dicsőségnek érzed,hogy a barátod mellett nem feküdtél le senkivel.

De a legnagyobb gond az,hogy sok hozzád hasonló lány van sajnos.

2012. aug. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!