Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedek fogamzásgátlót rendesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedek fogamzásgátlót rendesen, minden nap, ahogy elővan írva. Az gond ha nem minden nap ugyanabba az időbe szedem be? Rendes választ kérnék!

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 21:27
 1/4 A kérdező kommentje:
A tájékoztató azt írja hogy minden nap azonos időbe most az percre pontosan számít?
2009. nov. 18. 21:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát percre pontosan nem hiszem. Talán arra gondoltak, hogy ne egyik nap reggel, a másik nap este, vagy délben vedd be, hanem azonos napszakban. De az szerintem nem számít, hogy hétköznap 5-kor kelsz, és akkor veszed be, hétvégén pedig csak 8-kor.
2009. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem percre pontosan, dehogyis.

az kb annyit tesz, hogyha mondjuk este 8ra álltál be, akkor beveheted még nyugodtan 10-kor is, vagy 6-kor is.

a lényeg az h nelegyenek ilyen nagy eltolódások, vagy ugrások. úgyértem h ne szedd összevissza h az egyiket délután 3kor a másikat este 10kor....

ilyen nagy időeltérések ne legyenek.

én pl éjfélnél előbb sosem veszem be, a legkésőbb meg olyan fél3 körül, amikor már tuti.

jelölj ki magadnakl egy intervallumot és szedd abba.

mint nálam az éjfél-fél3-ig.

2009. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2009. nov. 18. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!