Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem egyforma a két mellem,...

Nem egyforma a két mellem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a mellek amúgy sem pontosan egyformák, de a jobb mellem szemmel láthatóan kisebb, mint a bal. A barátom nem tette szóvá, de én látom. Hogyan érhetném el, hogy kb egyformák legyenek? Masszírozgassam, és melyiket? A műtétes megoldás és a kitömés nem megoldás, ezt légyszi ne is írjátok ide...

(17/L)



2012. aug. 15. 21:49
 1/8 anonim válasza:
Rossz helyen tetted fel a kérdésedet.
2012. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem mondod?! Miután kiírtam, azután vettem észre. Most várhatok fél órát, és megint neki futhatok...
2012. aug. 15. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd a moderátorok át teszik. Többek között ez is dolguk.
2012. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De amúgy nagyot röhögtem, mikor elolvastam a közoktatás című topic alatt. :D
2012. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem nagyon tudsz semmit csinálni. Ha masszírozással meg lehetne oldani akkor nem költenének rá emberek több 100 ezer Ft-ot Különben meg senkinek sem egyforma.
2012. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátodat nem tette szóvá, akkor nem zavarja és ha nem zavarja, akkor mi a gond?

Ne zavarjon téged sem.

2012. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
semmit nem tudsz tenni, nyugi a legtöbb nönek ugyanigy látványosan nem egyforma. Az a gáz akinek ruhán keresztül is látszik már és akár több kosár méretröl van szó, de az azért ritka.
2012. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mert minden lánynak van különbség a mellei között, főleg kamaszkorban még. Még nőhet a melled, de valamennyi különbség mindig is lesz köztük. Aki igazán szeret, azt ilyen semmiség nem zavarja!
2012. aug. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!