Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyik mellkasom mindig nagyobb...

Egyik mellkasom mindig nagyobb volt mint a másik mer egyiknél kinn volt jobban ez a szegycsont. Mostmeg ahogy vakarom a mellkasom olyan fura. H eltűnt vagy nem is tudom hova lett az a csont. Egyforma most mindkét mellem. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
szoktam járni gyúrni de most nem járok,nemtudom h ennek köze e van hozzál mer eddig is kijjebb volt az a csont mikor nemjártam...

2012. júl. 8. 22:15
 1/1 csaba0728 válasza:

Ferdén nyomod a súlyt!

Nekem is ez a bajom nem rég jöttem rá néztem magam a tükörben a jobb felem sokkal nyüzügébb mint a bal azt gyanítom a fej mögül nyomás a bűnös azt csinálom kicsit ferdén.

Inkább csinálom kisebb súllyal de jobban koncentrálva így remélhetőleg beér a jobb oldalam.

2012. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!