Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Folyik a mellembő...

Mi lehet ez? Folyik a mellemből valami tejszerű folyadék. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
egy hete vettem észre hogy mindkét mellemből tejszerű váladék folyik. Voltunk nőgyógyásznál, orvosnál is, mg várjuk a leleteket. És most vettem észre hogy a jobb mellemen valami duzzanat is nőtt, amiből szintén folyik ez a váladék.Ez mi? 3. mellbimbó? Nem vagyok terhes.

2012. aug. 16. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én ebben nem vagyok jártas,elég bizarrul hangzik,mindenesetre kivánom,hogy ne legyen semmi gond !!! Majd ird meg mit mondott a doki...
2012. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sokaknak van tej elválasztás az emelkedett prolaktin szint okozza. ciklusod rendben van? mert emellett nem csodálnám ha nem lenne. Menj nőgyógyászhoz fog adni rá gyógyszert Bromocriptint és attól valószínűleg el fog múlni, viszont lehet elfognak küldeni MR-re mivel sokszor mikroadenóma (jó indulatú daganat) okozza mivel az nyomja az egyalapi mirigyet és azt termeli a prolaktint, igy túl termeli.
2012. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy nem fáj. olvastam már agyalapi mirigy fokozott működéséről, jóindulatú daganatáról, ciszta/daganat a mellben, de ezt kizárom mert nem érzek semmit a mellemben, de ezt lekopogom. Jövő héten megyek röntgenre, ott kiderül, remélem emmi ilyenről nincs szó. Valószínűleg hormonális, de az is lehet, hogy a gyógyszerektől van, amiket szedek. De rohadtul be vagyok tojva..
2012. aug. 16. 18:34
 4/6 A kérdező kommentje:
és ezt a jóindulatú daganatot kiműtik, vagy gyógyszeresen kezelhető?
2012. aug. 16. 18:36
 5/6 A kérdező kommentje:
na, megnyugodtam, átnéztem a gyógyszerem (Ripedon) papírjait, és szerepel a mellékhatások között a mellfolyás. De nagyon megijedtem.
2012. aug. 16. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor lehet attól, de mindenképp szólj az orvosnak róla, ne hagyd annyiba. Mire van az a gyógyszer? Amugy az adenomát gyógyszeresen kezelik, nem szokták műteni.
2012. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!