Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek is hamarosan meg...

Szerintetek is hamarosan meg fog jönni az első menstruációm?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kérlek segítsetek! :) 13 éves vagyok és nagyon fáj az alhasam már kb 1 hete. :SSS Fehérfolyásom 2-3 éve van , mell növekedés szintén 2-3 éve, alul már kb 1 éve szőrös a hónaljam meg fél éve, belül a combom is szokott fájni. Szerintetek meg fog jönni és ha igen kb mikor? Tudom hogy nem lehet megjósolni de eddig nem fájt ennyire az alhasam mint most.
2012. aug. 16. 22:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha vér folyik a puncidból, akkor megjött...nem vagyunk jósok...
2012. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Biztos, hogy hétvégén fog megjönni.

Vagy hétköznap.

2012. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy, a bal és a jobb petefészkem is szokott szúrni. :/
2012. aug. 16. 22:54
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj,akkor jön meg mikor nem számítassz rá!Nálam így volt,nekem 12 évesen jött meg,úgy voltam vele,h majd oké egyszer megjön,volt egy időszak ,amikor féltem ,h mégis milyen lesz. Aztán egy napon megjött.De mivel azon felül,h fáj az ember hasa,nem fájdalmas.Persze van aki megszenved sajnos vele.Én az első napon vagyok rosszul,de fájdalomcsillapítóval enyhíthető. Ne haragudj,h nem a kérdésre válaszoltam,de az h mikor jön meg,nem tudni.Amiket írtál azok alapjân jöhet hamar is,meg egy két év múlva is.

16l

2012. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen hamarosan meg fog jönni, azt hogy mikor senki sem fogja tudni megmondani, legyen nálad mindig betét.
2012. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :) 1. kettőnek is köszönöm csak kérlek mellőzétek az ilyen válaszokat.
2012. aug. 16. 23:02
 7/16 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, pontosan senki nem tudja nekem megmondani és hogy, mindenki más ezért nem kell magamat másokhoz hasonlítani :):)
2012. aug. 16. 23:13
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia! :) 16 éves korodig nem kell aggódnod. Ha majd akkor sem menstruálsz, akkor orvoshoz kell menned. Addig semmi gond. :)
2012. aug. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
kÖSZönöm :)
2012. aug. 17. 11:39
 10/16 anonim ***** válasza:
szia! biztos meg fog jönni az első nem olyan nagyon nagy vérzés lesz senkinek se az igazi ! de ha fáj a petefészked akkor javasolni tudom hogy a gyógyszertárba vegyél egy görcsoldót !
2012. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!