Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti nem utáljátok már ezt?...

Ti nem utáljátok már ezt? Hiába vagyok egészséges, már nagyon unom!

Figyelt kérdés
Nem vagyok hisztis, tényleg örülök, hogy rendben van minden, de már előre félek mindig, hogy mikor jön meg. 3 napig a falat kaparom a fájdalomtól, erősen vérzek és persze a közérzetem is ilyenkor egyszerűen szörnyű! Gyakrabban kell pisilnem, ha ki kell mennem a házból, egyfolytában attól félek, hogy átázok, na az idegesség meg azt hiszem nem kell leírnom, pluszba még rásegít ezekre. Tényleg örülök, hogy egészséges vagyok, de én lassan ezt már nem bírom, egyszerűen nem tudok létezni ilyenkor, ha lehet ki sem megyek hazulról. Ti hogy a fenébe viselitek el, más is gondol ilyenekre, mint én? Komolyan, csodállak titeket, akik ezt megoldják, pedig én is már 4 éve menstruálok, de csak egyre rosszabb.
2012. aug. 17. 02:56
1 2
 11/13 anonim válasza:
én is már 5 éve menstruálok..elején nem volt ilyen fájdalmas (sajnos 1 hétig tart. Viszont az utóbbi 2 évben 3havonta (rendszeresen megvan) olyan görcseim vannak, hogy nem bírok ki kelni az ágyból..hányinger stb. és mivel még szűz vok fogamzásgátlót csak ezért nem fogok felirattatni, párom sincs..Na mind1 kipróbáltam az algoflex m-et, hát még jobban begörcsöltem tőle, olyan szinten, hogy a kezem is lemerevedett, nem tudtam kiegyenesíteni az ujjaim..anyám ott borogatott, meg minden :/ ilyen görcsölésem még soha nem volt. Aztán egy másikat gyógyszert próbáltam, az jobb, már semmi görcs nincs legfeljebb addig, míg a gyógyszer nem kezd el hatni. Úgy hogy igaza van az előttem szólónak...mindenkinél más gyógyszer a hatásos..
2012. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát tudod, énn úgy vagyok vele, hogy nem. Régebben én is így gondoltam, de megváltozott a véleményem.

Antibiotikumot szedtem, 1 hónap kimaradt tőle. Tudtam, hogy az antitól van, de mégis ott bújkált a kisördög, és nagyon zavart, hogy nincs. Azóta örülök, hogy megjön, és hogy minden működik.

Persze nekem is olyan görcseim vannak, hogy ihaj. Hányinger, szédülés, még a vérnyomásom is leszalad, d sajnos ez van.

2012. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt nem tettem hozzá, hogy nem szedek semmiféle gyógyszert és így "vészelem" át ezeket a napokat. Nem szeretnék egy végül is természetes dolog miatt gyógyszert szedni, szóval így nehezebb :/ Fog.gátlót nem szeretnék szedni, nemi életet sem élek még. A gondolkodásom, szerintem nem gáz, hogy így gondolkodok, a családi háttér miatt van ez bennem, hogy soha nem szeretnék gyereket, de attól örülök, hogy minden rendben.
2012. aug. 17. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!