Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az oka annak, hogy már 2...

Mi az oka annak, hogy már 2 napja folyton elég kellemetlen barnás folyásom van, néhol véres csíkokkal?

Figyelt kérdés
15-re vártam a menszeszem, már 1 hete késik de mostanság sajnos mindig ez van. a múlt hónapban 2 hét késéssel jött meg, januárban pedig 2 hónapot kimaradt. voltam a héten nőgyógyásznál és csinált hüvelyi UH-t de nem talált semmit, annyit mondott, hogy baktérium van a hüvelyemben és írt rá gyógyszert, ezen kívül felfázás miatt most hugyuti fertőzésem van de mivel ez a barnás folyás már korábban is jelentkezett alkalmanként nem hinném, hogy a kettővel összefüggésben van. de most elég nagy mennyiségben jelentkezik és kezd igencsak zavaróvá válni ... nem hinném, hogy terhes lennék hiszen a párommal mindig védekezünk és odafigyelünk, hogy minden rendben legyen és mindig ellenőrizzük az óvszert nehogy kiszakadjon vagy lecsússzon. akkor mégis mi lehet a probléma? előre is köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 23. 00:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem minden menstruációm 5 napig tartó barnázással kezdődik. Semmi probléma nincs, orvos nem talált semmit. Annyit mondott, hogy nekem igy jön meg, akkor ezt fogadjam el és kész. Ha terhes leszek, majd elmúlik.

Hát ez van. Üdvözöllek a klubban!

2009. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!