Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 18 éves leszek, mégis öregnek...

18 éves leszek, mégis öregnek érzem magam. Mitől lehet bennem ilyen érzés?

Figyelt kérdés
Vagy lehet hogy ez nem jó szó rá, de ahogy múlnak a napok, úgy érzem, hogy lemaradok valamiről (nem tudok konkrétumot mondani) olyan érzésem van, hogyha nem csinálok meg valamit még "ma", akkor arra nem lesz már időm, mintha folyamatosan versenyt futnék az idővel, de nem értem hogy miért? Ez mitől lehet?
2008. aug. 24. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Túl sokat agyalsz... Kezdj bele valamilyen új tevékenységbe: hobbi, munka, nyelvtanulás stb. és meglátod megfiatalodsz a sok élmény hatására!
2008. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
engem is néha ez az érzés fog el, ami téged. én arra jutottam, hogy unalmasnak találom az életemet. az előző ötletek nem rosszak, szerintem ha minden nap fogod magad és sétálsz egyet a barátaiddal, szerveztek programokat, elmész sportolni, és nem otthon ülsz, akkor jobban fogod magad érezni. szerintem a lényeg az, hogy nap végére kifáraszd magad
2008. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!