Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy éreztem elrontottam, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy éreztem elrontottam, most mégis újra keres, de már késő?

Figyelt kérdés
Az egész pontosan másfél éve kezdődött, a srác 17 én 16 voltam amikor egy nyaralás alkalmával összehozott minket a sors, nem egy szállodában voltunk csak egy kiránduláson láttuk egymást de nem beszéltünk..később kiderült hogy Ő is, és én is azt hittük egymásról hogy a fővárosban él a másikunk. Sokat gondoltam rá a nyaralás után.. és meghasadt a szivem a gondolattól hogy nem láthatom többé.. Fél év után kiderült hogy a legjobb barátnőm osztálytársának a legjobb barátnője a srác húga aki szintén ott volt a nyaraláson és képekről felismertem, innen már csak egy gombnyomásnyira volt a srác, hát bejelöltem, és ő azt mondta hogy sokáig próbált megtalálni, de nem sikerült mert csak a keresztnevemet tudta. Kétszer találkoztunk de én annyira ideges voltam, mert annyira jó pasinak tartottam/tartom hogy egyszerűen hihetetlen volt az egész..és alig tudtam megszólalni, bénáztam ami egyébként nem jellemző rám, és az is fura hogy egy városban élünk és nem ismertük egymást, az ő baráti köre teljesen elit.. a legjobb szórakozóhelyekre jár bmw-je van, a legjobb suliban tanul és bár én is szép vagyok azért inkább átlagosabb, de Ő nem beképzelt szóval hihetetlenül tökéletes volt.. gondolom azt vette le ezzel hogy nem vagyok túl közvetlen a randin hogy nem akarok vele lenni ezért nem keresett többet, a napokban vele álmodtam és mikor reggel felkeltem egy új üzenetem érkezett a facebook-on tőle! kérdezte hogy miujság és hogy hogy vagyok.. oda voltam meg vissza, de most Amerikában tanul júniusig.. miért irt nekem hiszen ő ott van én pedig itt.. ha csak skypeolunk akkor kitartható ez az egész júniusig? úgy érzem már érettebben kezelném azt hogy mennyire ő a másik felem és nem bénáznék.. bocsi a sok szövegért :D
2011. nov. 26. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem hagyd őt a fenébe...ha ő keres akkor legyél vele jedves,de ameddig nem jün vissza addig még ő is találhat valakit meg te is..
2011. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én is.. mióta először irt azóta minden nap keres.. de az időeltolódás miatt még a skype is nehéz.. egyébként én úgy érzem számomra Ő a tökéletes, nem találhatok mást..
2011. nov. 26. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha minden nap keres, akkor tuti van esélyed!! :)
2011. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekled őt ez jó hír. hülyeség lenne 'jegességgel' elrontani már az elején szal nem értek egyet az elsővel. júniusig meg sok dolog kiderülhet ha beszélgettek néha neten. esetleg mint haverok először
2011. dec. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!