Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor melyik orvosnak...

Most akkor melyik orvosnak volt igaza a hüvelyproblémámmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tejsavas irrigálást végeztem (az előírtaknak megfelelően) és szinte egyből utána égetett, csípet, főleg a hüvelybemenetemnél és fehér darabkák voltak a folyásomban. Szeretkezés után még jobban égetett, be is duzzadt a szeméremajkam, a behatolás is fájdalmas volt. Megijedtem és elmentem sztk-s dokihoz, mert a nőgyógyászom szabin volt. Ő azt mondta, biztos gomba, használjak canesten kombit. Csakhogy 2 nap múlva jött meg és nem kezdtem el használni, mert azt írták rá, hogy akkor nem lehet. Most, hogy vége lett, felkerestem a nődokim, aki pedig teljesen mást ajánlott: tantum rosa granulátummal kell irrigálni, majd gynoflort használni, jövőhéten jön meg a kenet eredménye, addig kell ezt használnom. Nem tudok most dönteni, mert a tantum rosa pedig gyulladás és fájdalom csillapítónak van írva. Bennem van, hogy ennek a dokinak fizettem, bár a tüneteim tényleg gombás fertőzésnek tűnnek. Most akkor milyen gyógyszert vegyek?
2012. aug. 20. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én azt használnám amelyiket az írta föl akihez vissza akarok menni kontrollra. Mert ha az általa felírt szer nem használ mert a doki tévedett akkor majd felír mást. De ha pl. használod a gombás krémet és a magán dokihoz mész vissza és mégis a magán dokinak volt igaza akkor mit mondasz neki? Hogy nem múltak el a panaszok de nem is használtad az általa felírt krémet? Mert az úgy picit gáz lenne szerintem.
2012. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!