Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az az aplikátoros tampon?

Mi az az aplikátoros tampon?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
2009. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Az aplikátoros tamponhot, kapsz egy fecskendőszerű csövecskét amelybe belerakod a tampont és segít a helyére csúsztatni. Én belövősnek hívom.
2009. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valamikor 16-17 éve reklámozták a tévében is itthon a Tampax tampont, ami ilyen volt. De azóta sem. Szerintem azért nem lett népszerű, mert drága volt, talán már kapni sem lehet ilyet Mo.-on.


A hosszú körmű csajsziknak ideális, még véleltlenül sem sértenek fel bent semmit. Meg higiénikusabban fel lehet helyezni, hiszen nem kell benyúlni. Ha valaki nem tud kezet mosni, akkor is szuper.

2009. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
De a tampaxot még mindig lehet kapni a dm-ben. 8 darabos és 199 ft. én évek óta azt használom, pedig nincs is körmöm. Egyszerűen higiénikusabb, és a legmegfelelőbb mélységre tudom vele felhelyezni a tampont.
2009. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sőt van még egy fajta aplikátoros tampon a playtex. azt is dm-ben lehet kapni.
2009. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Nekem van applikátoros OB-m. Itt vettem a dm-ben múltkor.

Azért jó, mert pl. ha suliban nem tudsz kezet mosni akkor is tudod használni, nem kell koszos kézzel odanyúlnod.

Ilyen kis cucc van rajta, nem tudom leírni, azt látni kell. De nem bonyolult és nem is ijesztő sima kis hosszabbító izé, amivel a helyére tudod csúsztatni a tampont.

Meg se érzed.

2009. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
és minden tamponhoz külön kis aplikátor van? mert ugye többször ugyanazt nem rakom fel koszosan.
2009. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, mindegyikhez van külön
2009. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!