Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inzulin és magas hormon...

Inzulin és magas hormon egyenlő lehet a hajhullással? Elkeserítő! Tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés

Nos a hajam tropára ment.Volt egy abortuszom és ha jobban bele gondolok ez után borult fel a hormon háztartásom.Elkezdtem szőrösödni,államon,bajszom,lábam....Tehát ha le van borotválva a lábamon a szőr 4 nap és ugyan az, az államról és a szemöldökömről ne is beszéljünk.Meg is híztam eléggé.Körbe jártam minden orvost,egyszer volt magas az AST-m semmi több.Májusban voltam hajgyógyásznál,mindenki meg volt vele elégedve mert utánna olvastam.Küld engem inzulin rezitencia mérésre,és vérvételre.Azt mondta,hogy ha inzulinos vagyok akkor kapok étrendet,mozognom kell és kb 1 év után vissza jön a hajam:( Igaz lehet ez?


A hajam a negedére csökkent, a fejtetőm már teljesen kopasz,az önbizalmam a béka feneke alatt van:(


Mit gondoltok erről? Tapasztalatok?



2012. aug. 22. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:

menj endokrinológushoz, ő foglalkozik a hormonális rendszerrel, felborulhatott a pajzsmirigyműködésed is, az is okoz hajhullást

lesz egy hormonokkal tűzdelt vérkép, szükség esetén gyógyszerek és tényleg vissza fog nőni a hajad

2012. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Most akkor inzulin rezisztencia mérésre menjek,vagy endrokinológushoz?


Tud ajánlani egyet?

2012. aug. 22. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:

az endokrinológus el fog küldeni IR-vérvételre is a hormonok mellett

budapesti jót tudok, de nem írtad, hogy hol laksz

2012. aug. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Budapesten élek,köszönöm szépen előre is!:)
2012. aug. 22. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor MensMentis, drága, de Tűű doki endokrinológus és diabetológus is, ráadásul még érti s a szakmáját
2012. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Oda akart küldeni a hajgyógyász is,és akkor keressem ezt a Tűű dokit?
2012. aug. 22. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!