Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja beütöttem a mellem....

2 napja beütöttem a mellem. Származhat belőle bármilyen probléma?

Figyelt kérdés

Nem is beütöttem, inkább nagyon megnyomtam. Ültem a székben, és ahogy lehajoltam betolni egy fiókot a szekrény legalján, megakadt a polc és nagyon megnyomtam a bal mellem oldalát. Sokáig fájt magától is, és azóta nyomásra nagyon érzékeny, meg jó párszor előfordul egy nap, hogy magától is belenyilall.

Lehet belőle probléma? Mennyi idő után nézessem meg, ha még mindig fáj?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2012. aug. 23. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Aú, az kellemetlen, én is jártam már így. :(

Általában elvégzem otthon én is a melleim átvizsgálását, gyakran menzesz előtt is fáj, és ha átmasszírozom, utána sokkal jobb, próbáld ki! :


[link]


Jobbulást! :)

2012. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Lehet kicsit zavaros volt a magyarázat részem, szóval a szék karfájának a sarka állt bele a mellembe, az nyomta meg nagyon. :(


Figyelni fogom, kívül se látszik, hogy be lenne kékülve vagy ilyesmi, meg belül se érzek csomót, csak nagyon érzékeny és fáj. Remélem elmúlik. :)

2012. aug. 23. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha pár nap múlva is fáj a melled, akkor mindenképpen jobb lenne, ha orvoshoz mennél! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is!

Remélem elmúlik, mert vasárnap este megyek nyaralni, és jó lenne ha jövő héten már nem fájna. :)

2012. aug. 23. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:
ááh nyugi én a kilinkcsbe nyomtam bele ;D egymás után... nagyon rossz volt...
2012. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!