Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Beteg lettem s szednem...

Beteg lettem s szednem kellett a gyógyszereket, de antibiotikumot szedtem, lehet gombám töle?Származhat belöle valami probléma?

Figyelt kérdés
Beteg lettem s szednem kellett a gyógyszereket, de antibiotikumot szedtem, lehet gombám töle, észre is vettem ,hogy több a fehér folyásom, ha lefeküdnék a barátommal s ki akar elégiteni orálison más lesz az ize a puncimnak vagy elkaphat valamit?nem szeretném ha miattam elkapna valamit ha el lehet!
2009. jan. 9. 17:14
 1/5 anonim válasza:
Szedj normaflore-t, az segít gomba ellen.
2009. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
az antibiotikum kiöli a testedből a baktériumokat, beleértve a hüvelyflórád fontos baktériumait is. ezért szaporodnak el a "rosszak", folyásod lesz tőle. canesten hüvelytablettával hamar elmúlik. a puncid íze megváltozik, esetemben kifejezetten undorító volt maga a váladék állaga is, ezért kerültem a szexet addig, ameddig helyre nem jöttem. ne aggódj, 2-3 nap bőven elég volt a 6 napos kúrából ahhoz, hogy megjavuljon a helyzet, pedig elég csúnyán néztem ki. az antibiotikum abbahagyásával meg végképp eltűnik a probléma, és minden visszaáll.
2009. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem is keményen tönkretett az antibiotikum,nem csak hüvelyflórám,de a bélflórám is kinyirta,ennek már 5 éve,és nem bírok kimászni belőle,persze nálad eyáltalán nem biztos,hogy így van,nem tudom meddig szedhetted a cuccot én max 5 nap,egyszerű meghülésre,azóta is kerülöm azt az orvost,remélem neked nem lesz semmi komolyabb,gyógyulj meg
2009. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. jan. 9. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem most szedsz először antibiotikumot..Nyugi, nem törvényszerű, hogy gombád legyen...
2009. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!