Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen probléma származhat...

Milyen probléma származhat belőle ha egy laptop éjjel nappal megy pl 2-3 napig?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg éjjelre kikapcsolodik viszont napközbe egyfolytába megy. lehet probléma belőle idővel? (a laptopnak)
2011. máj. 30. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Erre való. Takarítsd ki 2-3 havonta a hűtőt.
2011. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baja nem lehet, elvégre erre van kitalálva.

Az enyém is megy egész nap, sokszor az erkélyen (orbitális mennyiségű por száll fel az utcáról), de semmi baja nincs tőle. Mikor nagyon idesüt a nap, olyankor beteszem árnyékba.

2011. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen takarítva van, és nincs zárt helyen, akkor akár hetekig is be lehet kapcsolva...


3 éves a laptopom, de sokszor - szó szerint - havonta egy két napra van csak kikapcsolva takarítás céljából.


Én annyit tettem az üzembiztos működéséért, hogy vettem - a biztonság kedvéért egy külső ventillátort alá, mivel nyári melegben nehezebben adja le a termelt hőt. 2500-5000 forint között van egy ilyen, szerintem megéri beszerezni.

2011. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!