Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem volt semmilyen kapcsola...

Ha nem volt semmilyen kapcsolatom férfival, akkor tuti nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán hogy merült fel benned ez a kérdés????? Kifejtenéd?
2012. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tuti. Nem tudok róla, hogy egyetlen hitelesen dokumentált eset is létezne szűznemzésre embernél.
2012. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Szűz Máriának ez sikerült, de szerintem Neked nem. :DDDDD
2012. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nana, láttam én már karón varjút... Először tisztázni kellene a kérdést, mert sok minden lehet mögötte.

Mit értesz kapcsolat alatt és mi az ami valójában történt?

2012. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
na még nem szexeltem,és nem is pettingeltem soha,barátom sem volt még
2012. aug. 24. 11:59
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem tuti...Szerintem valószínű,hogy az vagy...Éjjel ,mikor aludtál,megerőszakolt egy marslakó,és most tőle vagy terhes... -.- De a maszturbálással is vigyázni kell,sokan attól lesznek azok...
2012. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

kedves 6.

nagyon empatikus vagy.....

2012. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagyok kevésbé empatikus,mint bárki más,de most őszintén,hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni,hogy terhes lehet-e,ha még soha,semmilyen formában nem volt köze férfihoz?!

Hány olyanról hallottál,hogy valaki terhes lett,mikor még sosem volt szexuális kapcsolata?!

Most nem azért,de szerintem ha valaki ennyire hülye kérdéseket tesz fel,akkor ne csodálkozzon,ha hülye válaszokat kap...

2012. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

honnan tudod, hogy milyen körülmények között él, lehet hogy nincs más lehetősége érdeklődni?...

ne ijeszd el..!

2012. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem értem ez hogyan függ össze azzal,hogy milyen körülmények között él...Miután internetet használ,tud írni,olvasni,így feltételezem,hogy a kérdező már nem kisgyerek...A kérdéséből azt szűröm le,hogy azért van fogalma arról,hogy hogyan is jön össze egy terhesség,tehát valószínűnek tartom,hogy vagy már felvilágosította valaki,vagy pedig összeszedte az információt osztálytársaktól stb...Tehát így számomra logikátlan,hogy ilyet kérdez...Mert ha az lett volna a kérdés,hogy ,,Hogyan lesz a kisbaba?'',akkor az még esetleg hihető is,hogy nem kamu...De így szerintem tuti,hogy nem komolyan kérdezte,csak idétlenkedik...
2012. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!