Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » KB.3 hónapja volt szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KB.3 hónapja volt szexuális kapcsolatom utoljára, azóta már kétszer megjött. Védekeztünk meg minden, Most késik. Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes,van hogy késik,elég sok minden hatással van a ciklusra ...akár stressztől is késhet
2012. aug. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

most kajak azt kérdezed, hogy szex után, már 2x is megvolt, de most picit késik, terhes vagy-e...

are u f*ckin kiddin' me?

2012. aug. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
velem is ugyanez van. csak nekem kb 2 hónapja volt szexuális kapcsolatom és azóta egyszer volt meg. és most több mint 2 hete késik. vettem tesztet is tegnapelőtt és negativ lett. ugyhogy énis reménykedek abban hogy nem vagyok terhes.
2012. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!