Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11-12 évesen hanyas volt a...

11-12 évesen hanyas volt a melltartóméretetek? Az ciki, ha valakinek 80-as kell? Vagy az csak az, hogy "körülérjen" a melltartó?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Egy valamit jó lenne, ha mindenki megjegyezne. Soha semmi nem ciki, amiről senki nem tehet!!! Tehát akármekkora is a melled, az nem ciki, mivel nem tehetsz róla!!!!
2012. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

11-12 évesen nem volt melltartóm,még nem kellett


a 80 az a mell alatti átmérőt jelenti,csak a mellkasodnál a vastagságodat jelenti

A mellméretet a kosárral mutatjuk,A,B,C,D...

kis mellre A,B kosár,C kosár már nagyobb,D kosár már hatalmas


És nem ciki,nő amekkorára nő

2012. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a melltartó számozása úgy működik, h a szám, pl 80 mutatja azt a centit, ami a mellkasod körfogata a melled alatt. a betű, pl B pedig a melled tényleges méretét. írd be a gugliba, h melltartó mérettáblázat v vmi ilyesmit, és kidobja. utána egy mérőszalaggal magad is meg tudod állapítani, h mekkora kell. am miért lenne ciki?
2012. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyébként lemértem!
2012. aug. 24. 16:09
 5/7 anonim válasza:
egyébként nem tom minek hordanak melltartót azok akiknek nincs rá szükségük...(tisztelet a kivètelnek) már láttam 8-9 éves kislányokon (miniszoknyàval, felhuzott poloval) melltartót de semmi cicijük nem volt...hová fejlődik a világ...az én időmben 17-18 nál kezdték el hordani a lányok,(Én is pl) 35/L
2012. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia!! én is melltartót hordok pedig 12 vagyok!! de anya csak olyat engedett amibe alul nincs ilen fém.. elfelejtettem a nevét :D és ez nem ciki ;) 12/L
2012. szept. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én most, 12 évesen 70A-s melltartó hordok. :)
2014. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!