Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ciki melltartó helyett...

Nagyon ciki melltartó helyett bikini felsőt hordani?

Figyelt kérdés

Nagyok a melleim kb már 8 év alatt egy vagyon kidobtam melltartókra, de egyik sem az igazi. Vagy kicsit nagy, vagy kicsit kicsi, egy kicsit tág, egy kicsit szűk, nem tart, nem kényelmes...

De a bikini felsőket szeretem, kényelmesek! És tartanak rendesen!

Szerintetek nagyon ciki állandó jelleggel bikinit hordani melltartó helyett?


2012. jún. 30. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én néha sport melltartót hordok mert azt kényelmesnek találom. Persze ha olyan ruhát veszek fel amihez a normál melltartó illik akkor nyilván olyat veszek fel. De szoktam bikini felsőt használni melltartó helyett szinte mindig mert nekem is az a kényelmes.
2012. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki - elvégre a melltartó normál esetben nem látszik, tehát felöltözve ki sem derül, hogy bikinifelső. De szerintem nem az igazi, mert a nagyon műszálas anyagok nem olyan jók a bőrnek.
2012. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy olyan pólóm, aminek olyan a szabása, hogy az alól csak az egyik bikini felsőm nem látszik ki. Mondjuk állandó jelleggel én sem hordanám, ahogy előttem is írták, vannak olyan alkalmak illetve szeritnem ruhadarabok is, amik alá rendes melltartót "illik" venni.
2012. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyáron egyáltalán nem az :) Éppenséggel gondolhatjájk azt is, hogy nemsokára mégy valahová fürdeni :D
2012. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyáron elmegy.
2012. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!