Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kis méretű melltartó...

Hol lehet kis méretű melltartót kapni?

Figyelt kérdés

Nem túl nagy a mellem, vagyis mondhatni alig van valamim, és cikinek érzem hogy az osztályban már csak én vagyok az egyetlen aki nem hord melltartót, rendes szivacsosat...:(

Amúgy toppot hordok, de zavar, hogy még az is hord melltartót akinek semmije sincs, és igaz hogy róluk azt pletykálják, hogy tömik zoknival, de én a méretemnek megfelelőt szeretnék, nem olyat amiben úgy néznék ki, mint a "tömöttek"...

Meg anyukámtól se tudom hogyan kérdezzem meg a melltartós dolgot...

légyszi segítsetek! Előre is köszönöm a normális válaszokat 13/L



2012. aug. 1. 13:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem írtál méretet. 70-től gyakorlatilag bárhol lehet kapni, úgy értem, fehérnemű boltokban. Alatta kicsit szerencsésebbnek kell lenni, de ha szorosabbra kapcsolod, jó az még 65-ösnek is.
2012. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tezenisben nagyon jó minőségű, szép melltartók vannak, és kifejezetten A és B kosár kapható csak. Sokféle van minden szezonban, kosaras, szivacsos és ezek nélküli is. Én minden melltartómat és bugyimat ott veszem az utóbbi időben, mert szépek, megfizethetőek és tartják a formájukat, számtalan mosás után is úgy néznek ki, mint mikor megvettem őket. A kosarak formája pedig pont az én melltípusomhoz illik: kicsi, de telt, kerek - bármilyen hihetetlen is, nagyon nehezen kapok rá melltartót.
2012. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én is a tezenist ajánlom, az inkább tinifehérnemű bolt, legalábbis ezt mondják :)
2012. aug. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Barmelyik fehernemű boltban. Vagy ahol arulnak melltartokat:)a kissebbekre is gondolnak ,ott is:)
2012. aug. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? Én Szegeden tudok egy jó üzletet :)
2012. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, akár el is árulhatod! :) Lehet, hogy a kérdező épp nem szegedi, de más még lehet. Lééégyszi! :)
2012. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Oké :D


Szóval Szeged Csongrádi sugárút 70. Olga fehérnemű


Neki minden méretben van, meg ha valaki keres egy bizonyos méretet és az nincs, akkor meg hoz :)

2012. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Köszi a lányok nevében is. Én ugyan pasi vagyok, de ez a kis melltartó gyakori probléma. Ha én gyártó lennék, csak 65-ös melltartókat gyártanék, mert attól még lehet melle valakinek, hogy vékony, és nagy neki a 70-es is.
2012. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

amúgy elég kicsi a mellem ahogy már mondtam is..de megmértem...:

mell alatt 62cm

mellcsúcson 70cm

de amúgy mekkora a méretem szerintetek? köszi előre is!:)

2012. aug. 3. 18:43
 10/17 A kérdező kommentje:
amúgy Nyír1-i vagyok, nincs tezenis nálunk,sajnos, pedig tudom hogy jó fehérneműik vannak, mert onnan vannak a bugyijaim(francia), csak legközelebb Debrecenben van tezenis, oda meg nem járok minden nap..:D de ha tudtok olyan helyet ahol árulnak extra kicsiket, akkor azt nagyon megköszönném! :)
2012. aug. 3. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!