Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen ingadozó a menstru...

Miért ilyen ingadozó a menstruációm?

Figyelt kérdés
Az első és a második menstruáció között 41 nap telte el. Most pedig hirtelen megjött a harmadik. 26 nap volt a ciklus. Megbeszéltem a barátnőmmel meg a családommal hogy holnap elmegyünk medencére. Hogy közöljem velük a hirt. Apámnak nem merem elmondani hogy emiatt nemmehetek el.SOS!!! De lehet hogy ez nem is a menstruáció? Lehet hogy elkaptam valami fertőzést a medencén? S.O.S. Nagyon fontos lenne :(((( Olyan ciki helyzet.

2012. aug. 26. 02:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első néhány évben ilyen ingadozó általában a legtöbb lánynak, sőt van, hogy hónapokig is kimarad, mire aztán a hormonháztartásod állandósul...


Azt, hogy neked "mikor jön meg" nem kell az egész családdal és a baráti körrel közölni...

Legyen ez a te magánügyed!

Menj el nyugodtan strandolni, attól még jól érezheted magad : hűsölj az árnyékban, olvass könyvet, hallgass zenét (fülhallgatóval), hűsítsd magad a zuhany alatt, stb... Mások is így csinálják!...


Meg kell tanulnod ezt a helyzetet is felnőttként kezelni!...


Legyen rajtad egy kis strand-szoknya, vagy shortnadrág, meg bikinifelső...

Lehetőleg ne ülj ki az erős napra, mert az ilyenkor nagyon nem jó (felgyorsul a vérkeringésed, erősebb lesz a vérzés)...

2012. aug. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, van hogy 2-3 év is kell ahhoz, hogy teljesen beálljon :) ne aggódj ezen, az elején még mindenkinek ilyen rendszertelen. :)


egyetértek az első válaszolóval, bikini felső+sort szerintem is oké. :)


ha apukád kérdezi, hogy miért nem fürdesz, mondd hogy női gond (én is ezt szoktam...:D), ha anyukád akkor mondhatod neki, hogy megjött. Legalábbis én anyunak így szoktam :)


16/L

2012. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!